Tento týden probíhá firemní dovolená. Všechny objednávky budou vyřízeny v týdnu od 22. 7. Arigató. Tento měsíc doprava ZDARMA.

Vše o nákupu

CENA DOPRAVY (aktuálně ZDARMA)

Jak asi tušíte, tak posílat keramiku poštou je docela Kamikaze. My jsme v tom profíci a děláme absolutní maximum proto, aby Váš balíček doputoval v pořádku.

Japonské kousky většinou balíme do japonských novin, následně do otestovaných bublinek a na finále vše napasujeme do krabice tak, aby se obsah ani nehnul a došel k Vašim rukám v pořádku.

Pokud odešlete a uhradíte objednávku do 10:00, tak keramiku zabalíme a odešleme ten stejný den. V průměru dopravce (Zásilkovna, GLS) doručují balíček do 2 pracovních dnů od objednání. Vyčkejte prosím na e-mail / smsku od dopravce, který Vás informuje o přesném termínu doručení.

baleni_doprava_tozame

Všechny tyto činnosti a materiály něco stojí:

Přepravce Váha zásilky Cena
GLS – Doručení domů / na adresu 0 až 2 kg 105 Kč
2,1 kg až 8 kg  125 Kč
8,1 kg až 15 kg 145 Kč
15,1 kg až 30 kg 275 Kč
Zásilkovna – Doručení na výdejní místo 0 až 5 kg 59 Kč
5,1 kg až 10 kg 109 Kč

V aktuální době, jsme se rozhodli, že budeme náklady na dopravu a balné sponzorovat (bez umělého navyšování cen produktu). Myslíme si, že je to hezké gesto, které oceníte ve chvíli, kdy by jste váhali, jestli pořídit japonskou keramiku zrovna teď a u Tozame.cz

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Objednali jste si produkt, který Vám nevyhovuje? Známe to sami, proto naprosto chápeme, když nám zboží zabalíte a vrátíte. My Vám samozřejmě můžeme poslat jiné zboží nebo pošleme peníze zpět na bankovní účet. Adresu pro vrácení naleznete ve spodní části stránky Kontakt.

REKLAMACE ZBOŽÍ

I mistr hrnčíř se někdy utne. V tomto případě spíše mistr pošťák, protože za zabalením si stojíme. To nemění nic na tom, že se něco mohlo pokazit. Není to žádný problém. Napište nám na info@tozame.cz a my to rádi vyřešíme.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Celé znění obchodních podmínek si můžete pročíst zde.

PODMÍNKY PRO OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Celé znění podmínek pro ochranu osobních údajů si můžete pročíst zde.