Tento týden probíhá firemní dovolená. Všechny objednávky budou vyřízeny v týdnu od 22. 7. Arigató. Tento měsíc doprava ZDARMA.

O nás

Tozame.cz je e-shop specializovaný na japonskou ručně vyráběnou keramiku od prémiové značky Made in Japan (věřím, že po přečtení článku o značce budete nadšení). Každý kus je ručně vyrobený originál od rodin hrnčířských mistrů.

cajovy_set_tozame stredni_servirovaci_misky_tozame


Když jsem hledal kvalitní nádobí, kterým bych udělal radost sobě i mé milované polovičce, náhodou jsem narazil na značku Made in Japan, která v ČR primárně zajišťuje zboží pro ty nejlepší restaurace.

o_nas_tozame_eshop
Já a Janča po vybalení první objednávky, která nám oběma vyrazila dech
♥️

Jsem puntičkář, estét a naprostý blázen do Japonska (jejich kultury, smyslu pro detail a pokoru), proto mě produkty po prvním „osahání” tak uchvátili, že jsem si nemohl pomoct. Vytvořil jsem první specializovaný e-shop pouze na japonské nádobí pro všechny, kteří zbožňují kvalitu a chtějí každé jídlo povýšit na obřad.

Proč Tozame?

Chtěl jsem poskládat název, který je jasný, dobře zapamatovatelný a bude mít vnitřní význam. Proto jsem zvolil první slabiku z následujících slov: „Tomáš Zahradník Memo”. Memorandum (z latiny „Musí se zapamatovat”) je pro mě připomínka toho, že chci dělat Sugoi! (Skvělé!) služby a produkty, jaké bych sám očekával.

o_nas_logo_tozame
Logo symbolizuje východ slunce, japonské barvy a jakékoliv jídlo, které keramika zpříjemní.

Věřím, že po několikaletém navrhováním e-shopů a zkušenostem v online prostředí zajistím každému návštěvníkovi Tozame ten nejlepší uživatelský zážitek a bezproblémový nákup ručně vyrobených skvostů.

Je pro mě naprostou prioritou navrhnout celý nákupní proces i veškeré texty, fotky a videa tak, abych co nejlépe předal pocity, které japonské misky, talíře, hrnky, konvice na čaj a další vytvářejí.

Podívejte se do jednotlivých kategorií dechberoucí japonské keramiky od Made in Japan:

Každá objednávka musí být vyřízená s grácií. Pokud máte jakékoliv náměty na to, jak bych mohl cokoliv zlepšit, napište mi na info@tozame.cz nebo mě kontaktujte způsobem, který Vám vyhovuje. Arigato (děkuji).

Tomáš トマーシ Zahradník
Majitel e-shopu a japanofil